Hukuk Büromuz

Büromuz uzun yıllar akademik çalışmalarda edindiği bilgiler ve ticaret mahkemelerinde bilirkişilik faaliyetleri sonucu yargıya yaptığı katkıların müvekkillere sunulması amacıyla kurulmuştur.

Hedefimiz öncelikle uyuşmazlık çıkmasını önleyecek şekilde müvekkillerimizin danışmanlığını yapmaktır. Müvekkillerimizin çıkarının korunması bizim için hem profesyonel bir iş hem de hukuk öğretisinin geliştirilmesinde fırsattır. Yabancı hukuk sistemleri hakkındaki bilgilerimiz, müvekkillerimizin aydınlatılmasında ve yönlendirilmesinde en önemli avantajımızdandır.

Meslek tecrübemiz göstermiştir ki, çok başarılı ticari işletmeler dahi küçük hukuki hatalarla büyük ticari başarıları sonuçsuz kalmaktadır. Özellikle yabancı bir hukuk sistemi ile muhatap olunduğunda, hukuki hata yapma olasılığı artmaktadır.

Büromuz, müvekkillerimizin yaptıkları ticari işlerden hukuki hata olmadan kazanç sağlamaları için en iyi hukuki hizmeti vermektedir. En karmaşık hukuki sorunlar için en doğru çözümü bulur.

Müvekkillerimizin hukuki uyuşmazlıkların tarafı olduğunda mahkeme aşamasında davayı müvekkillerimizin çıkarına sonuçlandırmak için maddi ve usul hukuki bilgimizle “en iyi hizmet” prensibine adaletin gerçekleşmesine yardımcı oluruz.

Davacı veya davalı olsun, Türkiye’nin her yerinde müvekkillerimizin davalarını ciddiyetle takip eder ve yönlendiririz. Özel talep halinde belirli bir konuda ya da yürüyen bir dava hakkında yazılı hukuki uzman raporu hazırlarız. Müvekkillerimize olan hizmetimiz sadece hukuki alanda danışmanlık ve dava takibi ile sınırlı değildir.

Bürokratik izin ve onayların alınması da büromuzun hukuki hizmetleri arasında yer alır.

Büromuz mesleki tecrübe ve bilgisini geliştirmek için ulusal ve uluslar arası hukuk çalışmalarına aktif olarak katılır ve organize eder.

Yabancı ülkelerde özellikle Türk Hukuku hakkında konferanslar verir.

Önce müvekkilimiz kazanmalıdır!

Büromuz için en büyük başarı ve ödül, müvekkillerimizin güvenidir!

Biz müvekkillerimiz için ulaşılmaz değiliz!

Büromuz için en büyük başarı ve ödül, müvekkillerimizin güvenidir!​

Biz müvekkillerimiz için ulaşılmaz değiliz!

Başa dön